poniedziałek, 4 czerwca 2012

Heroes

Eleanor Jane Calder - (16 07.1992r.) 19 letnia studenka Polityki i Socjologii na Uniwersytecie w Manchesterze. Bardzo wesoła i energiczna dziewczyna, która stara się żyć chwilą i niczego nie żałować. Została wychowana przez dziadków ponieważ w dzieciństwie jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Aktualnie mieszkanka Londynu, lecz wcześniej mieszkała w Doncaster z rodzicami a później u dziadków w Manchesterze. Pracuje jako modelka. Mieszka z 2 przyjaciółkami : Corin Mendler i Lucy White.Corin Mendler (11.02.1993r.) i Lucy White (07.09.1991r.)- Przyjaciółki Eleanor które wychowały się wraz z nią w Manchesterze. Obecnie mieszkają w Londynie razem z Eleanor. Radosne dziewczyny które uwielbiają imprezy. Pomimo iż uwielbiają dobrą zabawę wiedzę kiedy przestać. Są bardzo opiekuńcze i kochają się jak siostry 
Kevin Johnson (15.03.1990r.) - przyjaciel Eleanor, Corin i Lucy. Znają się od dziecka, zawsze był blisko z dziewczynami był ich "starszym bratem" czy "aniołem stróżem" jak nazywa go Eleanor. " Kev " jak go nazywają pracuje wraz z Els, jest ochroniarzem i bardzo często wspiera ją go ta jest na wybiegu. 

Zayn Malik, Niall Horan, Harry Styles, Louis Tomlinson i Liam Payne - ich chyba nie trzeba przedstawiać. Razem dzięki programowi X-Factor tworzą prawdopodobnie najsłynniejszy na świecie Boysband ONE DIRECTION . Obecnie mieszkają w Londynie lecz każdy jest z innego miasta. Różne osobowości i upodobania ale łączy ich jedno miłość do muzyki .

3 komentarze: